Svilušky Na Ibišku

S ní jsou sazenice rajčat pokryty skvrnami na listech se žlutavě šedým odstínem. Po výsadbě jsou nádoby pokryty sklem nebo filmem, poté jsou ponechány na tmavém a teplém místě. Brzy na jaře (v únoru dokonce březnu) můžete začít paulovnii pěstovat v teplejším místě (v obci n jižním okně, chodbě, skleníku, apod.), strom povyroste, zesílí a později nejpozději v červnu, nejpozději však po posledních mrazících v květnu, ji můžete vysadit na konečné stanoviště. Maliník miluje pekáč a vláhu a na jednom místě jej můžeme pěstovat dokonce deset let. Pokud jsou rostliny poddimenzované, můžete pro jejich transplantaci zneužít kontejnery s objemem 3 až 5 litrů, zatímco u silných budete potřebovat hrnce od 8 do 12 litrů. Vaccinium cylindraceum ‚Blautropf‘ Borůvka původem z Azorských ostrovů s vynikajícími plody ve tvaru kapky, která je vhodná a také pro pěstování v pokojových podmínkách. Pěstování dvou rostlin spolu je mýtus, na který by bylo vhodné zapomenout. Na dně nádoby by měla být vytvořena dobrá drenážní vrstva, která je pokryta dvou centimetrovou vrstvou písku.

Většinou zabere takzvaná hořká sůl, která hořčík obsahuje. Je třeba poznamenat, že takové rostliny rychle vybírají všechny živiny z půdy, v tomto ohledu se do ní zavádí předem kompost nebo humus (na 1 metr čtvereční pozemku od 4 do 6 kilogramů) a neústrojný hnojiva, konkrétně 20 gramů fosforu a draslíku hnojiva, která by měla být aplikována do půdy na podzim během výkopu 6 měsíců před výsadbou rajčat, a dalších 10 gramů dusíkatých hnojiv na jaře v roce výsadby rajčat na 1 metr čtvereční.Organické látky se do půdy zavádějí v říjnu během vykopávky, zatímco se musíte pokusit vytvořit hrudky Země velké, na jaře byste měli půdu uvolnit dvakrát do hloubky 10 centimetrů, přičemž se na ni aplikuje dusíkaté hnojení. Sazenice budou ještě potřebovat krmení živnou směsí sestávající z 1 litru vody, 7 gramů síranu draselného, 1 gramu dusičnanu amonného a 4 gramů superfosfátu a stejně preventivní zaopatření roztokem směsi Bordeaux (1%) před škodlivým hmyzem a nemocemi. Pak musíte dezinfikovat půdu čerstvě vařeným roztokem 1 kbelíku s vodou a 1 polévkovou lžičkou.

V připravené oblasti musíte udělat výsadbové otvory, jejichž hloubka by se měla rovnat výšce pohárků, ve kterých sazenice rostou. Načasování výsevu semen rajčat pro sazenice přímo závisí na klimatických podmínkách každé oblasti. 7. Nadměrná humidita. Nadměrné zvlhčení půdy v kombinaci s nízkou teplotou může vést k hnilobě semen ještě v normální hloubce setí. Je však třeba mít na vzpomínky, že po zasetí semen do navlhčeného substrátu a před tím, než se objeví první pravý listový list, není nutné plodiny zalévat. Pokud je však klima dostatečně chladné, doporučuje se pěstovat rajčata v 1 stonku, přičemž na něm nechají 2 nebo 3 kartáče na květiny a nezapomeňte vystřihnout všechny nevlastní děti, jinak velké množství vrcholků bude mít extrémně negativní vliv na sklizeň. Chcete-li se potvrdit, že květiny jsou přesně opyleny, je třeba jemně protřepat kartáčky na květiny a pak polévat půdu nebo zvlhčit květiny jemným postřikem. Květiny jsou oboupohlavní, kdekdo s mužskými a ženskými orgány. Jednoduché pěstování, které zvládne skrz naskrz žádný. Aby byla vrchní vrstva suchá, můžete ji zakrýt pískem. V případě, že je zima velmi suchá, můžete během dní, kdy nemrzne, jahody polít.

Pro klíčivost se semena umístí do vlhkého hadříku, kde zůstanou málo dní, dokud se neobjeví malé klíčky. Před začátkem tvorby pupenů je nutné rajčata kropit jednou za 5-7 dní, zatímco na 1 metr čtvereční plochy se odebírá 4 ba i 5 litrů vody. Zalévání by mělo být systematicky kapající.Pro 1 keř se odebere 1 litr vody. Jakmile kvetou keře, když je zaléváte na 1 metr čtvereční pozemku, budete muset vzít 1 dokonce 1,5 kbelíků vody. Rychle se tvořící klíčový rozvětvený systém kořenů rajčat sahá dokonce do hloubky 100 cm a více, roste na šířku 150-250 cm. Po výsadbě rajčat v zemi je to stlačené a hojně napojeno. Zahradníci mají různé názory na to, jestli je nutné potápět sazenice rajčat. V některých případech bude sazenice muset poskytovat příští osvětlení, protože pro to, aby se vyvíjely normálně, budou potřebovat 12-16 hodin denního světla. Vyžaduje hodně jasného slunečního světla. Zalévání se provádí až po úplném zaschnutí horní vrstvy půdní směsi.